/

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

INFO

Aby zachować Wasze wspomnienia oferujemy ponadczasowe magiczne pudełka wykonane z drewna. Są one spersonalizowane zawsze nawiazując do Waszego dnia. Dzięki czemu sięgając po nie nawet po latach pokazując rodzinie czy juz nawet dzieciom oraz wnukom bedą mogli oni poczuć panujący podczas Waszej uroczystości klimat.

W zależności od Waszych potrzeb oferujemy identyczny bądź spersonalizowany specjalnie pod rodziców zestaw zdjeć. Tak aby i oni mogli poczuć się wyjątkowo.

Jest to ponadczasowy sposób na przechowywanie wspomnień. Zarówno dzisiaj jak i za 50 lat otworzenie pudełka ze zdjęciami będzie czymś ekscytującym i tajemniczym. Czymś w rodzaju wehikułu czasu…

Jeżeli wolicie bardziej klasyczna wersje, w naszej ofercie jest rownież album. Tak jak i pudełka będzie on spersonalizowany indywidualnie dla Was oraz dla Waszych rodziców. Album jest rodzajem książki, która zdjęcie po zdjęciu opowiada o dniu ślubu.

Po zakończeniu edycji zdjęć otrzymasz link do chronionej hasłem galerii internetowej zawierającej link do pobrania. Tam możesz znaleźć wszystkie zdjęcia swojego wyjątkowego dnia w wysokiej rozdzielczości i posortowane według kategorii oraz dostępne do pobrania dla Ciebie. Na przykład możesz również przesłać link do swoich gości, aby oni również czuli się przeniesieni do Waszego pięknego dnia. Wiele razy słyszeliśmy, że wielu gości nigdy nie widziało zdjęć, które zrobionych w dniu ślubu, więc galeria to świetny sposób, aby pokazać gościom zdjęcia z tego wyjątkowego dnia.